ECW-H12333RJV
MFR.Part #
ECW-H12333RJV
JLCPCB Part #
C3797192
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 33nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS