ECW-H12333RHV
MFR.Part #
ECW-H12333RHV
JLCPCB Part #
C3788189
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 33nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS