ECW-H12332RJV
MFR.Part #
ECW-H12332RJV
JLCPCB Part #
C3786655
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 3.3nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS