ECW-H12303HV
MFR.Part #
ECW-H12303HV
JLCPCB Part #
C3794449
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 30nF ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS