ECW-H12273HV
MFR.Part #
ECW-H12273HV
JLCPCB Part #
C3811020
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 27nF ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS