ECW-H12243RJV
MFR.Part #
ECW-H12243RJV
JLCPCB Part #
C3805253
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 24nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS