ECW-H12202RHV
MFR.Part #
ECW-H12202RHV
JLCPCB Part #
C3798860
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 2nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS