ECW-H12183HV
MFR.Part #
ECW-H12183HV
JLCPCB Part #
C7270869
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 18nF ±3% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS