ECW-H12182JL
MFR.Part #
ECW-H12182JL
JLCPCB Part #
C19756449
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8nF 1kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS