ECW-H12182HL
MFR.Part #
ECW-H12182HL
JLCPCB Part #
C19749602
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8nF 1kV ±3% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS