ECW-H12162JL
MFR.Part #
ECW-H12162JL
JLCPCB Part #
C19755617
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.6nF 1kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS