ECW-H12153RJV
MFR.Part #
ECW-H12153RJV
JLCPCB Part #
C3791228
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 15nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS