ECW-H12152HV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H12152HV
JLCPCB Part #
C3809255
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 1.5nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS