ECW-H12123RHV
MFR.Part #
ECW-H12123RHV
JLCPCB Part #
C3793026
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 12nF ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS