ECW-H12122RHV
MFR.Part #
ECW-H12122RHV
JLCPCB Part #
C3803259
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 1.2nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS