ECW-H12122HV
MFR.Part #
ECW-H12122HV
JLCPCB Part #
C3783549
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 1.2nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS