ECW-H12103JL
MFR.Part #
ECW-H12103JL
JLCPCB Part #
C19728264
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 1kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS