ECW-H12102HV
MFR.Part #
ECW-H12102HV
JLCPCB Part #
C3799502
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 1nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS