ECW-H10753JVB
MFR.Part #
ECW-H10753JVB
JLCPCB Part #
C3802945
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 75nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS