ECW-H10623JVB
MFR.Part #
ECW-H10623JVB
JLCPCB Part #
C3795345
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 62nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS