ECW-H10563HV
MFR.Part #
ECW-H10563HV
JLCPCB Part #
C3793861
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 56nF ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS