ECW-H10432RJV
MFR.Part #
ECW-H10432RJV
JLCPCB Part #
C3805244
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 4.3nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS