ECW-H10393RJV
MFR.Part #
ECW-H10393RJV
JLCPCB Part #
C6239392
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 39nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS