ECW-H10392HV
MFR.Part #
ECW-H10392HV
JLCPCB Part #
C3786233
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 3.9nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS