ECW-H10303RJV
MFR.Part #
ECW-H10303RJV
JLCPCB Part #
C3808331
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 30nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS