ECW-H10272RHV
MFR.Part #
ECW-H10272RHV
JLCPCB Part #
C3800193
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2.7nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS