ECW-H10243HV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H10243HV
JLCPCB Part #
C3791792
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 24nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS