ECW-H10242RHV
MFR.Part #
ECW-H10242RHV
JLCPCB Part #
C3788035
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2.4nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS