ECW-H10223RHV
MFR.Part #
ECW-H10223RHV
JLCPCB Part #
C3792665
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 22nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS