ECW-H10202JVB
MFR.Part #
ECW-H10202JVB
JLCPCB Part #
C3795644
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS