ECW-H10182JV
MFR.Part #
ECW-H10182JV
JLCPCB Part #
C3807309
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS