ECW-H10133HV
MFR.Part #
ECW-H10133HV
JLCPCB Part #
C3799124
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 13nF 1kV ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS