ECW-H10113JV
MFR.Part #
ECW-H10113JV
JLCPCB Part #
C3787787
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 11nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS