ECW-H10104RHV
MFR.Part #
ECW-H10104RHV
JLCPCB Part #
C3801242
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 1kV ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS