ECW-H10103RJV
MFR.Part #
ECW-H10103RJV
JLCPCB Part #
C3794040
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS