ECW-FG80705JA
MFR.Part #
ECW-FG80705JA
JLCPCB Part #
C3808883
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 7uF 800V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS