ECW-FG80335JA
MFR.Part #
ECW-FG80335JA
JLCPCB Part #
C3807896
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3uF 800V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS