ECW-FG60825J
MFR.Part #
ECW-FG60825J
JLCPCB Part #
C3783682
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 600V 8.2uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS