ECW-FG60205JA
MFR.Part #
ECW-FG60205JA
JLCPCB Part #
C3790164
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2uF 600V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS