ECWFG2J155PA
MFR.Part #
ECWFG2J155PA
JLCPCB Part #
C542353
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS