ECW-FE2W684J
MFR.Part #
ECW-FE2W684J
JLCPCB Part #
C3781449
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS