ECW-FE2W474PA
MFR.Part #
ECW-FE2W474PA
JLCPCB Part #
C3801464
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS