ECW-FE2W474K
MFR.Part #
ECW-FE2W474K
JLCPCB Part #
C3806958
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS