ECW-FE2W155JA
MFR.Part #
ECW-FE2W155JA
JLCPCB Part #
C3791494
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS