ECW-FE2J225JA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-FE2J225JA
JLCPCB Part #
C3786697
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS