ECW-FD2W395J
MFR.Part #
ECW-FD2W395J
JLCPCB Part #
C3788593
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.9uF 450V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS