ECW-FD2J395J
MFR.Part #
ECW-FD2J395J
JLCPCB Part #
C3811229
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.9uF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS