ECW-FD2J185KQ
MFR.Part #
ECW-FD2J185KQ
JLCPCB Part #
C3794478
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8uF 630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS