ECW-FA2J274J5
MFR.Part #
ECW-FA2J274J5
JLCPCB Part #
C3802336
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 270nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS