ECW-FA2J185J
MFR.Part #
ECW-FA2J185J
JLCPCB Part #
C3786492
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8uF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS